Härm OÜ - Biolatte, Anicol ja Rhino Horn´i maaletooja.

Privaatsuspoliitika

Privaatsusteave

Käesolev dokument kirjeldab ettevõtte praktikat, mis puudutab isikuandmete töötlemist alates andmete kogumisest, kasutamisest kuni kustutamiseni.

Andmete kogumine ja kasutamine

Härm OÜ (edaspidi osaühing) poolt kogutavate isikuandmete vastutavaks töötlejaks on osaühing. Isikuandmete volitatud töötlejateks on EveryPay AS ja Maksekeskus AS (maksevahendajana) ning Swedbank ja LHV pank.  

Osaühingu poolt kogutavateks andmeteks on need andmed, mis on vajalikud andmesubjekti ehk kliendi enda poolt valitud kaupade ja teenuste ostuks, teenuse ostutamiseks ning suhtluseks. Kogutavateks andmeteks on ees- ja perekonnanimi, elektronposti aadress, telefoninumber ja IPaadress ning kampaaniate raames võidu lunastamisel ka vajadusel sünniaeg või isikukood. Kaupade ja teenuste tehingu käigus kogutud andmeid säilitatakse raamatupidamisandmete juures ning säilitamise aeg on reguleeritud raamatupidamist reguleerivates õigusaktides. Teenuse osutamisel isikuandmete töötlemine, mis ei ole reguleeritud õigusaktides, toimub andmete töölemine Teie vaba tahte avaldusel.

Juhul, kui kasutate meie koduleheküljel enda autentimisel Facebooki või Google kaudu identifisteerivaid võimalusi, siis on Teie andmete kaastöötlejaks ka Facebook ja Google. 

Isikuandmeid ei edastata kolmandatele isikutele sh otseturustust pakkuvetele ettevõtetele va seadusest antud õigust omavatele avalikõiguslikele asutustele (kohtud, prokuratuur, politsei jne). Samuti ei kasuta me teie isikuandmeid mitte-eesmärgipäraselt.

Küpsised, pakkumiste ja uudiskirjade saatmine

  1. Edastame uudiskirju ainult teie enda nõusolekul, mida te saate ise hõlpsasti tagasi võtta, valides kirja all “ei soovi uudiskirja” lingil. Uudiskirjade edastamisel kogutavad isikuandmed on: ees- ja perekonnanimi ja elektronposti aadress.
  2. Juhul kui osalete meie poolt korraldavates loosimistes töötleme järgmisi (isiku)andmeid: ees-ja perekonnanimi, elektronposti aadress ning võidu kättesaamisel kas elukoha aadress või pakiautomaadi aadress.
  3. Küpsiste kasutamine veebilehel- meie veebileht kasutab küpsiseid veebiliikluse analüüsimiseks ning reklaamide näitamiseks ja pakkumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsiseid hoitakse kuu aega.

Andmete säilitamine

  1. Teie kohta kogutud andmeid, hoitakse ajavahemikul, mil kehtib seaduses sätestatud andmete säilitamise kohustus ja nõuete esitamise aegumistähtaeg, misjärel digitaalsed isikuandmed kustutatakse. Andmeid hoitakse ühes andmebaasis, millist administreerivad töötajad.
  2. Kaitsmaks Teie isikuandmeid, kasutame füüsilisi, tehnilisi ja administratiivseid kaitsemeetmeid. Meie internetivõrk on katistud tulemüüride ja sissetungimist avastava tarkvaraga. Teie isikuandmetele ligipääs on piiratud vaid nende töötajatega, kes vajavad sellist informatsiooni Teile kokkulepitud teenuse osutamiseks või muul seaduslikul alusel.

OSAÜHINGU REKVISIIDID:

Härm OÜ
reg nr: 14079353
kmk nr: EE101891286
aadress: R. Tobiase 7 Tallinn 10147.

  • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2022
  • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.