Härm OÜ - Biolatte, Anicol ja Rhino Horn´i maaletooja.

Privaatsuspoliitika

Privaatsusteave

Käesolev dokument kirjeldab ettevõtte praktikat, mis puudutab isikuandmete töötlemist alates andmete kogumisest, kasutamisest kuni kustutamiseni.

Andmete kogumine ja kasutamine

Härm OÜ poolt kogutavad isikuandmed on andmed, mis on vajalikud andmesubjekti ehk kliendi enda poolt valitud kaupade ostuks. Tellimuste täitmisel kogutavateks andmeteks on ees- ja perenimi, elektronposti aadress, telefoninumber.
Isikuandmeid ei edastata kolmandatele isikutele sh otseturustust pakkuvetele ettevõtetele va seadusest antud õigust omavatele organisatsioonidele (kohtud, prokuratuur, politsei jne). Samuti ei kasuta me teie isikuandmeid mitte-eesmärgipäraselt.

Pakkumiste ja uudiskirjade saatmine

  1. Edastame uudiskirju ainult teie enda nõusolekul, mida te saate ise hõlpsasti tagasi võtta, valides kirja all “ei soovi uudiskirja” lingil. Uudiskirjade edastamisel kogutavad isikuandmed on: ees- ja perekonnanimi ja elektronposti aadress.
  2. Juhul kui osalete meie poolt korraldavates loosimistes töötleme järgmisi (isiku)andmeid: ees-ja perekonnanimi, elektronposti aadress ning võidu kättesaamisel kas elukoha aadress või pakiautomaadi aadress.

Andmete säilitamine

  1. Teie kohta kogutud andmeid, hoitakse ajavahemikul, mil kehtib seaduses sätestatud andmete säilitamise kohustus ja nõuete esitamise aegumistähtaeg, misjärel digitaalsed isikuandmed kustutatakse. Andmeid hoitakse ühes andmebaasis, millist administreerivad töötajad.
  2. Kaitsmaks Teie isikuandmeid, kasutame füüsilisi, tehnilisi ja administratiivseid kaitsemeetmeid. Meie internetivõrk on katistud tulemüüride ja sissetungimist avastava tarkvaraga. Teie isikuandmetele ligipääs on piiratud vaid nende töötajatega, kes vajavad sellist informatsiooni Teile kokkulepitud teenuse osutamiseks või muul seaduslikul alusel.

OSAÜHINGU REKVISIIDID:

Härm OÜ
reg nr: 14079353
kmk nr: EE101891286
aadress: R. Tobiase 6 Tallinn 10147.